Kurumsal

Phentermine Online Reviews Kurumsal http://acmedryice.com/video-vault/index.html Can Phentermine Be Purchased Online 2017-06-07T14:07:48+00:00

Biz Kimiz

http://norwescap.org/product.php?name=e8c8i1-rolex-packaging Askar Motorlu Araçlar 1990 yılında Bursa’da kurulmuştur. Sektörel deneyimlerini harmanlayarak “Hattat Otomotiv Pazarlama AŞ. yetkili servis ” ve “yedek parça satışı” bayiliği faaliyetini göstermeye başlamıştır. Dinamik, vizyon sahibi çalışanları firmaya kısa sürede kurumsal bir yapı ve kimlik kazandırmıştır.

Buy Phentermine Next Day Delivery

Phentermine 15Mg Capsules Buy Kuruluşundan itibaren güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hitap ettiği coğrafyayı giderek genişleten Askar Motorlu Araçlar 2013 yılı itibariyle satış ve servis konusunda bünyesine yeni bayilikler eklemiştir. Tamamen yerli sermayeli bir özel kuruluş olan http://future-forms.com/portfolio-item/tomy-hootbot/ Askar Motorlu Araçlar, gerek teknolojisi ve insan kaynağı gerekse pazar payı ile sektörde lider konumuna gelmek için çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

http://mjfurnitureenterprise.com/products/

Tarihçe

http://ipdct.com/?et_core_page_resource=et-core-unified-4986-cached-inline-styles4986 office-1

http://carnivalglass.com/shop/page/15/?add-to-cart=3170 Sektör dinamikleri gereği kalite konusunda oldukça hassas davranan firmamız, daima sözünün ve kalitesinin arkasında olmuş ve kalite güvencesini ön planda tutarak paslanmaz çeliğin ve plakalı eşanjörün en güvenilir adreslerinden biri haline gelmiştir.

http://covermaterial.com/?author=1 http://powerstrut.com/ps210s-html/ Askar Motorlu Araçlar ’ın amacı; şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu kalite anlayışını koruyarak değerli müşterinin talepleri doğrultusunda en güvenilir malzemeyi, en iyi hizmet anlayışı ve bilgi desteğiyle, en hızlı şekilde son kullanıcıya ulaştırmaktır.

http://carnivalglass.com/shop/fenton-vaseline-happiness-bird-carnival-glass-figurine-hand-painted/?add-to-cart=939
  • 2017 – Allison Transmission Servis ve Yedek Parça Bayiliği
  • 2016 – BMC Servis ve Yedek Parça Bayiliği
  • 2015 – Akia Servis ve Yedek Parça Bayiliği
  • 2013 – Temsa Servis ve Yedek Parça Bayiliği
  • 1990 – Hattat Otomotiv Servis ve Yedek Parça Bayiliği

Misyonumuz

Modern teknoloji ile en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde müşterilerine teslim ederek sanayinin devamlılığına katkıda bulunmak, ülke ekonomisine katma değer sağlamak. Kalkınma ve sanayileşme sürecinin kaçınılmaz bir gerekliliği olan endüstriyel ve domestik yatırımlarda müşterileri için tasarım aşamasından anahtar teslimine kadar komple çözümler sunan güvenilir bir iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Çalışanlarımız; yurdunu her açıdan güzelleştirme ve geliştirme bilincinde, iyi, dürüst, çağdaş, ileri görüşlü, dünyayla bütünleşmiş ve demokrat bireylerdir. Çalışanlarımızın güvenliği ve mutluluğu ile müşteri memnuniyetinin sağlanması en başta gelen ilkelerimizdir.

Buy Phentermine Hcl 30Mg

http://aawillmaterials.com/pavers-patios Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, 2023 yılında ISO ikinci 500, 2030 yılında da ISO birinci 500 kategorisindeki firmaların arasında yer alıp ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak bunun yanı sıra “Yetkili Servis ve Yedek Parça Satışı” yapan firmalar içerisinde Türkiye’nin referans alınacak şirketleri arasında yer almak, firmamızı sektöründe bir marka olarak en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.


Partnerlerimiz

http://future-forms.com/portfolio-item/tik-tek-octo-clock/ http://belgatech-engineering.com/competencies/industrial-engineering http://ipdct.com/application.bak Buy Canadian Phentermine Online Phentermine Doctor http://eaglemarine1.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1616112278.7572550773620605468750 http://fpsco.com/?elementor_library=services Phentermine Tablets Buy Order Phentermine Online Cash On Delivery Buy Phentermine Discount http://covermaterial.com/storage/.env http://mjfurnitureenterprise.com//lib/phpunit/phpunit/src/Util/PHP/eval-stdin.php http://aawillmaterials.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1616031620.0666399002075195312500